Erdogan Buro Ofis

ERDOĞAN BÜRO MOBİLYALARI 46. YAŞINA GİRDİ
"İnsan dille değil, yaptığı işle konuşmalıdır"
İşini ve müşterisini her şeyin üstünde tutanlar bilir; kusursuzca ulaşma ve en iyiyi sunmak için çalışmak çok zor, yorucu ama sonrasında insanı çok mutlu eden bir duygudur. Başarının sonucunu görebilmek, ciddi bir alt yapı ve profesyonelliği getirir.
Rahat bir nefes almak, sadece soluduğumuz hava ile ilgili değil aynı zamanda yaşadığımız ortamda kullandığımız mobilyalarla da ilgilidir.
ERDOĞAN BÜRO MOBİLYALARI
1973 yılında sitelerin kurucularından zanaatkar ustamız Mehmet Ali Erdoğan tarafından kurulmuş olup, ilk zamanlarda klasik koltuk iskeleti ile başlayarak, 1980 Yılındada büro mobilyalarını satışa sunarak kendi imal ettiği ürünlerini showroomumuzda siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye başlamıştır.
Klasik mobilyada öncü kuruluş olan firmamız, kendi imal ettiği zengin mobilya çeşitleri ile el emeği göz nuru oymacılık sanatı seven her müşterimiz için,
birinci sınıf işciliği, modern ve çağdaş çizgilerle, her ürün ile kaliteden ödün vermeden ofisinize hem canlılık katacak hem de kullanımda rahatlığı hissettirecek masa ve koltuk çeşitlerimizle,
Türkiye ve yurt dışı çapında birçok il ve çevresine bayilerimizle hizmet vermeye ve çalışmaya devam etmektedir.
Bize uğramadan karar vermeyin...
"ERDOĞAN BÜRO MOBİLYALARI" nı seçin; farkı yaşayın...
Kalitenin, şıklığın ve rahatlığın tek adresi :

"ERDOĞAN BÜRO MOBİLYALARI
Erdogan Buro